Rychlá půjčka před výplatou

09.10.2017

Omezení nebankovních půjček

Nebankovní půjčky před výplatou jsou i po velkém zredukování stále stejně oblíbené. Je pravda, že na nebankovním trhu bylo dříve více než 50 000 subjektů, jenž nějakým způsobem půjčovalo lidem na přilepšenou. Nyní je to pouze několik stovek, ale lidé si půjčují pořád stejně. Jednoduše řečeno se odstranili pouze malí hráči, kteří neměli dostatečně velký kapitál. 

Ach, ta výplata..

To, že jsme národem, který žije od výplaty k výplatě není žádná novinka. Mnoho průzkumů ukazuje, že většina Čechů nemá v případě nečekaných výdajů žádné úspory a musí sahat po riskantních řešeních.

Pomůže mi rodina

Možná máte to štěstí, že vám z nesnází pomůže rodinný příslušník a nebo dokonce kamarád/ka. Toho si važte! V mnoha anketách lidé uvádějí, že půjčili rodinnému příteli nebo známému, ale splacení se nikdy nedočkali. Buďte té lásky a chovejte se zodpovědně.

Půjčka do výplaty jako řešení

Mnoho lidí si myslí, že je to cesta do pekel, ale to rozhodně není ve většině případech pravda. Jde pouze o to, jak budete k půjčce přistupovat. Je nutné si uvědomit, že se jedná pouze o službu za kterou se samozřejmě platí. Mnoho malých půjček je zcela bezúročných tak proč toho nevyužít. Za malý výpadek příjmů se nemusíte stydět. Pokud víte, že nejste schopni včas zaplatit uvědomte svého poskytovatele a domluvte se na individuálním řešení. Ojedinělá půjčka před výplatou může pomoci zabránit ještě větší hrozbě. Nepůjčujte si na věci bez kterých se obejdete a nejsou pro vás nezbytné pro "přežití". 

Samozřejmě existují férové i neférové nabídky, které je potřeba umět ihned rozlišit. Především si dejte pozor na pochybné inzeráty v novinách či na internetu. Varujeme vás před zpoplatněnými linkami. Nikdy neplaťte poplatky předem pokud se nejedná a verifikační poplatek do výše max. 1,-